ZAPOMNIAŁEŚ DANE LOGOWANIA?

ZAŁÓŻ KONTO

I. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY

Sklep internetowy działający pod adresem www.NMobuwie, prowadzony jest przez:

Nor-but Norbert Miętkiewicz
ul. Polna 1a
62-700 turek

REGON: 302673685
NIP: 668-186-87-62

Adres do zwrotów:

NMobuwie
Chopina 23a
62-510 Konin

KONTAKT

530-816-271
Telefon czynny w godz 10-18 w dni robocze ,soboty 10-14

NMobuwie@gmail.com

Na wszystkie wiadomości i zgłoszenia starym się odpisać w ciągu 24 godzin.

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep internetowy www.NMobuwie.pl prowadzi sprzedaż detaliczną towarów z branży moda (obuwie, akcesoria i dodatki) za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu, czyli złożenie oświadczenia woli poprzez zakreślenie okienka/checkboxu w procesie zamówienia.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, za wyjątkiem przerw technicznych i konserwacyjnych.
 4. Kupujący oświadcza, że posiada prawa autorskie do publikacji zdjęć oraz treści w ramach zamieszczanych przez siebie opinii na stronach sklepu NMobuwie.pl. Kupujący wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie powyższych materiałów przez NMobuwie na stronach sklepu NMobuwie, serwisie Facebook,
 5. Ceny produktów widoczne na stronach www.NMobuwie.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie zawierają kosztów przesyłki które podane są oddzielnie w opisie każdego produktu.
 6. Wszystkie towary sprzedawane z opisem SALE/PRZECENA są tańsze od ich ceny sklepowej o 10-75%. Istnieje możliwość, że produkty będą posiadały drobne zadrapania, marszczenia, małe plamki, ślady kleju , jednak wady te w żadnym stopniu nie mają wpływu na jakość ich użytkowania. Opisane wady nie będą uznawane jako podstawa reklamacji. Istnieje możliwość zwrotu towaru z opisem SALE/PRZECENA w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.
 7. Promocje w sklepie NMobuwie.pl nie łączą się ze sobą. W przypadku towarów przecenionych żaden dodatkowy rabat nie ma już zastosowania.
 8. Sprzedający dostarcza dowód zakupu/fakturę VAT które stanowią potwierdzenie zawartej umowy sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy podać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.

II. WARUNKI ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia w sklepie internetowym NMobuwie.pl można składać wypełniając formularze zamówienia dostępne na stronach sklepu.
 2. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail).
 3. Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.
 4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularzy zamówień znajdujących się na stronie internetowej sklepu NMobuwie.pl
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień w przypadku:
  • nieprawidłowego/niekompletnego wypełnienia formularza zamówienia (brak wszystkich danych potrzebnych do realizacji zamówienia)
  • nieotrzymania wpłaty w terminie 4 dni od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności “z góry”)
  • nieodebrania przesyłki

METODY PŁATNOŚCI:

 1. Płatności
  • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. W serwisie PayU można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi: VISA, MasterCard. Wszystkie dane przesyłane są w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (SSL 128 bitów).
  • Płatność przy odbiorze– oznacza, że należność za zamówiony towar będzie pobrana przez osobę (kuriera) w momencie dostarczenia przesyłki.

III. CZAS I KOSZTY TRANSPORTU

 1. Termin otrzymania przesyłki składa się z czasu kompletowania towaru oraz czasu dostarczenia przesyłki przez kuriera lub listonosza.

CZAS DOSTARCZENIA przesyłki to:

 1. Przesyłki
  • Kurier UPS – zaplanowany jednodniowy termin dostawy (1 do 2 – dni roboczych)
  • Paczkomaty InPost – zaplanowany jednodniowy termin dostawy (1 do 2 – dni roboczych)
  • Poczta Polska Kurier 48 – zaplanowany termin dostawy do 2 dni roboczych

KOSZTY WYSYŁKI:

 1. Przesyłki krajowe
  • Kurier DHL płatność z góry – 14 zł
  • Kurier FedEx płatność z góry – 14 zł
  • Kurier DHL płatność przy odbiorze – 17 zł
  • Kurier FedEx płatność przy odbiorze – 17 zł
  • Paczkomaty – 10 zł

Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.

 1. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może się opóźnić. W takim przypadku Sprzedający informuje o zaistniałej sytuacji a Klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia.

IV. REKLAMACJA

Reklamacji nie podlegają:

 • reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach
 • suwaki i zapięcia
 • śladowe ilości kleju
 • naturalne zużywanie się obuwia (np. zelówek, fleków, wyściółki)
 • uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia)
 • uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy oraz niewłaściwego użytkowania i konserwacji
 • odklejenie butów np. Użytkowanie butów w warunkach śnieżnej, mokrej zimy mogło skutkować odklejeniem podeszwy
 • wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu
 • podeszwy i fleki np. pękające w wyniku zużycia
 • elementy ozdobne np. klamry, guziki, gumki
 • odbarwienia
 • przemoczenia
 • wady obuwia opisane na aukcji lub widoczne na zdjęciach
 • wysyłane obuwie musi być czyste i wywietrzone w innym przypadku reklamacja nie będzie rozpatrywana a obuwie odsyłane do klienta

V. WYMIANA

 1. Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury odstąpienia od umowy (kliknij tutaj) i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

VI. ZWROT

 1. Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie NMobuwie.pl produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).
 2. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.
 3. Formularz zwrotu – kliknij tutaj należy zapakować wraz z butami bądź wysłać  go drogą elektroniczna  na adres NMobuwie@gmail.com
 4. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (pudełko powinno być zapakowane w papier a dopiero następnie sklejone taśmą).
 5. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci klientowi (konsumentowi) wszystkie dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

VII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest  Nor-But Norbert Miętkiewicz – art. 24 ust. 1 pkt 1 Ust. O ochronie danych osobowych.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, czyli złożenie oświadczenia woli poprzez zakreślenie okienka/checkboxu.
 3. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia oddzielnej zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.NMobuwie.pl
 4. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  • Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu.
 2. regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce Regulamin. W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przy składniu zamówienia, chyba że jego postanowienia były dla Klienta mniej korzystne niż aktualnego.
 3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

Wykorzystywanie treści regulaminu w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, a sprawca ponosi odpowiedzialność karną regulowaną przepisami: art. 115 – 123 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

GÓRA